Mer-Can

Mer-Can Uluslararası Taşımacılık

Yazdır
PDF
Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taahhüt Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Uluslararası nakliye sektörünün önemli firmalarından biridir. Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Sn.Fırat Keleş tarafından 1998 yılında kurulmuştur.

Kurucumuz Sn. Fırat Keleş, 1980 yılında Mardin'de doğmuş ve uzun yıllar Mardin'de tekstil işi ile uğraşmıştır. Daha sonra 1995 senesinde nakliye sektörüne girip büyük bir taşımacılık firmasının %50 hissedarı olarak 1998 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıkta büyük projeler gerçekleştirmiştir. Daha sonra ortaklıktan ayrılarak nakliye, ihracat, yarı römork üretimi, lastik kaplama gibi bir çok faaliyet alanında başarılı firmalar kurarak şirketler grubunu oluşturmuştur.

Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. 1.600.000 YTL olan sermayesi ile faaliyet gösterdigi frigofirik taşımacılık sektöründe en önlerde yer almayı hedeflemektedir. Bununla birlikte sektördeki gelişmeler göz önünde bulundurularak filo yatırımlarına da devam etmektedir.

Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. hem yönetenleri hem de çalışanları olarak öncelikle çevreye duyarlı hizmet anlayışını benimsemiştir. Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek verimli, saygın ve ülke ekonomisine katkıda bulunan şirketimiz bundan böylede yatırımlarını arttırarak devam edecektir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan ve gıda taşımalarında soğuk zincirin korunarak taşıma yapılması zorunluluğu firmamızın da bu yöndeki yatırımlarını arttırmasına sebep olmuştur.

En iyi kalitede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetici ve çalışanlarımızla sektördeki yerimizi daha uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.
Mer-Can Transportation was established in 1998 and have since grown into one of the leading forwarders in Turkey. We have invested in a strong network of agents, all committed to the efficient handling of air and sea freight shipments. 

Mer-Can Transportation, with it's comprehensive range of services, provides an integral link in the supply chain management between concerned parties. Mer-Can Transportation possesses an impressive range of consolidation and distribution services, allied to a strong sense of commitment and vision. Our Head Office is situated in Istanbul and we have representation in all major cities throughout the world. All queries are directed through the Istanbul head office, thus allowing management to keep a "hands on" policy, thereby ensuring the smooth movement of cargo that is expected by suppliers and consignees alike. 

We are a forward thinking logistics provider - always seeking to provide a better service for our customers. 

Our aim is to be a major player in the freight logistics industry by creating and maintaining a reputation as the market leader in customer service continually seeking new and attractive value propositions for our clients through a world-class business management expertise in our operations.