Mer-Can

mercan, uluslararası, taşımacılık, tasimacilik, mersin, içel, turkey, türkiye , Referanslarımız, nakliya t, nakliyatçılar, nakliyeciler, taşımacılık, Konteyner, Nakliye, lojistik, depolama, transportation, container , shipping , logistics , warehousing

Mercan
Uluslararası Taş. Pet. İnş. Taah. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti.


 

 

Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taahhüt Otomotiv İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi uluslararası nakliye sektörünün önemli firmalarından biridir. Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Sn.Mehmet Keleş tarafından 1979 yılında kurulmuş ve 2000 yılında kurumsallaşma kararı almıştır. Kurucumuz Sn. Mehmet Keleş, 1963 yılında Mardin'de doğmuş ve uzun yıllar taşımacılık işi ile uğraşmıştır. Daha sonra 1979 senesinde nakliye sektöründe büyük bir taşımacılık firmasını kurup 2000 yılına kadar yurtiçi ve yurtdışı taşımacılıkta büyük projeler gerçekleştirmiştir. Daha sonra kurumsallaşma kararı alıp bugünkü modern Mer-Can'ın temellerini atmıştır. Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. faaliyet gösterdigi ağır nakliyat  taşımacılık sektöründe en önlerde yer almayı hedeflemektedir. Bununla birlikte sektördeki gelişmeler göz önünde bulundurularak filo yatırımlarına da devam etmektedir.Değişik ölçü,ebat,tonaj kapasiteli 60 öz mal araç ve 25 adet kiralık araç ile hizmette bulunmaktadır.Sahip olduğumuz  resmi belgelerimiz ise C2 yetki belgesi ( Uluslararası  Yük ve Eşya  Taşımacılığı) , Üst ve Orta Düzey Yöneticilik Belgesi , Tır Karnesi , Global Teminat Mektubu , UNDNET Teminatı ve LUTZ CMR Sigortası kapsamındadır .Mer-Can Uluslararası Taşımacılık Petrol İnşaat Taah.Otomotiv İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. hem yönetenleri hem de çalışanları olarak öncelikle çevreye duyarlı hizmet anlayışını benimsemiştir. Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek verimli, saygın ve ülke ekonomisine katkıda bulunan şirketimiz bundan böylede yatırımlarını arttırarak devam edecektir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan ve gıda taşımalarında soğuk zincirin korunarak taşıma yapılması zorunluluğu firmamızın da bu yöndeki yatırımlarını arttırmasına sebep olmuştur. En iyi kalitede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetici ve çalışanlarımızla sektördeki yerimizi daha uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler || Countries We ServeMer-Can Transport


 

 

Mer-Can Uluslararası Taş. Pet. İnş. Taah. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti. is one of the most considerable companies in the International Transport sector. Mer-Can Uluslararası Taş. Pet. İnş. Taah. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti. has been founded by Mr.Mehmet KELES.Our founder Mr. MEhmet KELES, was borned in Mardin in 1963. In 1979 he has started to work by one of the biggest transportation company, until the year of 2000 he had accomplished with success many national and international projects. We have C2 (The Certificate of International Freight and Transport of Goods), the Upper and Middle Level Management Certificate, TIR Carnet, Global Bond.The managers and the employes of Mer-Can Uluslararası Taş. Pet. İnş. Taah. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti. have adopted first the principle of offering a service sensetive to the sorrounding. Chasing and taking into consideration all the innovations of the related sector, our esteemed company will progress in its way with further investments. By realizing the high importance and demand in the international transport of foodsutffs with refrigerated trucks, Mer-Can Uluslararası Taş. Pet. İnş. Taah. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti. aims to build up its refrigerated truck chain. All together, company manager and employees being concentrated in offering the best quality and gaining the customer satisfaction aim to preserve the actual position in the sector for further years by getting improved day by day.